Przedszkole Niepubliczne Sióstr Karmelitanek

OVERVIEW

This website przedszkole-karmel.pl currently has a traffic ranking of zero (the smaller the higher page views). We have audited twenty pages inside the site przedszkole-karmel.pl and found zero websites interfacing with przedszkole-karmel.pl. We were able to unearth one social network platforms retained by przedszkole-karmel.pl.

PRZEDSZKOLE-KARMEL.PL RANKINGS

This website przedszkole-karmel.pl has seen varying amounts of traffic for the whole of the year.
Traffic for przedszkole-karmel.pl

Traffic ranking (by month) for przedszkole-karmel.pl

Traffic ranking by day of the week for przedszkole-karmel.pl

WHAT DOES PRZEDSZKOLE-KARMEL.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of przedszkole-karmel.pl Mobile Screenshot of przedszkole-karmel.pl Tablet Screenshot of przedszkole-karmel.pl

PRZEDSZKOLE-KARMEL.PL HOST

I detected that a lone page on przedszkole-karmel.pl took three thousand two hundred and twenty-seven milliseconds to download. Our parsers could not observe a SSL certificate, so therefore we consider this site not secure.
79.96.73.224

I diagnosed that this website is operating the IdeaWebServer/v0.80 server.

Przedszkole Niepubliczne Sióstr Karmelitanek

CONTENT

This website przedszkole-karmel.pl states the following, "Ramowy rozkład dnia w przedszkolu." Our analyzers viewed that the website said " Prośby dziecka wg Janusza Korczaka." The Website also said " Porady i wskazówki dla rodziców. 26 czerwca 2015 Zakończenie roku szkolnego. 25 czerwca 2015 Wycieczka rowerowa Biedronek. 24 czerwca 2015 Wielki piknik rodzinny. 12 czerwca 2015 Konkurs w Nowym Sączu. 27 maj 2015 Dzień rodziców. 6 maja 2015 Zielone przedszkole Dzień trzeci."

VIEW SUBSEQUENT WEBSITES

Katolickie Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Karmelitanek Dzieciątka Jezus

Katolickie Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Karmelitanek Dzieciątka Jezus.

Niepubliczne Przedszkole ISKIERKA

obchodziliśmy w Iskierce Światowy Dzień Życzliwości. Ponieważ każda z naszych pociech wykazała się w tym wyjątkowym dniu życzliwą postawą, wszyscy otrzymali odznaczeni.

Katolickie Przedszkole TĘCZA w Zabrzu - Strona główna

Numer konta Bank BPH 69 1060 0076 0000 4043 1014 2661. Teresy 72 1240 1343 1111 0010 3963 5436.

Koliberek - Przedszkole niepubliczne i żłobek Łódź

Przedszkole i Żłobek Koliberek Łódź - zapraszamy! Jest nam bardzo miło, że zechcieli Państwo odwiedzić to miejsce. Przedszkole Koliberek oferuje wszystko co najlepsze dla Państwa dziecka. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Życzymy przyjemnej lektury i mamy nadzieję, że zobaczymy się w jednej z naszych placówek. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 8a.

Aktualności

Jump to main navigation and login. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z naszego przedszkola. 2015-05-12, Spotkanie autorskie z poetą. 2015-05-28, Piknik Rodziny Szkół im. 2015-06-04, Wycieczka - Szlakiem rękodzieła ludowego. JANA PAWŁA II W KORYCINIE INFORMUJE, IŻ.